Державні посилання

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторних актів

про оприлюднення   проекту  регуляторних  актів-

рішень сесії  Федірківської  сільської  ради  сьомого скликання:

" Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",  " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік" ,

" Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

Відповідно до положень Закону України " Про засади державної регуляторної

політики у сфері господарської діяльності"  та Методики проведення аналізу

впливу регуляторного акту,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, сільська рада   повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів – рішень сесії  Федірківської  сільської  ради  шостого скликання:

" Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік" , " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

З проектами рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному сайті  Федірківської  сільської ради   за адресою:  http://velikoskelovsk.svetlovodsk-rada.gov.ua/  в розділі " Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому та електронному   вигляді протягом місяця  до  27 квітня  2019 року на   поштову адресу: 27535 Кіровоградська область, Світловодський  район, село Федірки  вул. Миру , 1а або електронну адресу сільської  ради:

E- mail 6571074@gmail.com тел.(05236)54-5-17.